Sign in

Takip Edilmesi Gereken En İyi Seyahat Ve Gezi Blogları +20 Blog

Takip Edilmesi Gereken En İyi Seyahat Ve Gezi Blogları içeriğinden herkese merhabalar. Bu içeriğimizde Türkiye’nin alanında en iyi Gezi ve Seyahat Bloglarını inceleyeceğiz.

Liste daha uzayıp gider ancak bir sınır koymak gerek elbet. Her biri birbirinden değerli bu blogları alfabetik sırayla dizmek en mantıklısı tabi. Okudukça içinizdeki gezgini uyandıracak bloglar ile sizi başbaşa bırakıyoruz.

NOT:Listede yer almak isteyen Gezi ve Seyahat Blogları yorumlar kısmından veya BURADAKİ mail adresinden bizlerle iletişim kurabilirler.

Takip Edilmesi Gereken Seyahat ve Gezi Blogları,Keşfettikçe mutlu olan bir çiftin öncelikle kendi seyahatleri için açtığı bu Bence Tatil, ardından keşfeden diğer tüm insanları kucaklamış. Çalışmaya mola verin, tatil fikirleri başlığına gelin ve hayal etmeye başlayın. Arabayla sınır ötesi yolculuklardan şarap rotalarına ilham verecek birçok alternatif bu sayfada sizi bekliyor.

Çok Okuyan Çok Gezen Sevil Mert, bankacılık sektöründen. Seyahatin ciddi bir planlama işi olduğunu düşünenlerden. Verdiği tavsiyeler seyahate giriş 101 dersleri gibi. Eğer planlama yapma konusunda benim gibi sorunluysanız Sevil blog’undaki tavsiyeleri ile yanınızda. Seyahatin 5N 1K’sı karşınızda.

Geziyorum.net Bir endüstri mühendisinin gözünden dünya… Yemek, koşu, ürün, macera, araba gibi kategorilere ayrılmış site daha çok sportif bünyeleri besleyecek nitelikte. Koşarım, tırmanırım, çıkarım heheyt diyorsanız buyrun ilacınız burada.

Gezelim.me Biz hiç bir şeyi arkada bırakmadan gezilebileceğini de göstermek isteyen 2 kişiyiz. Yurtiçi gezilerine önem vermekteyiz. Ülkemizin turizm potansiyelini bir nebzede olsa ortaya çıkarma gayretindeyiz. Elimizden geldiğince gezip tozmaya devam edeceğiz. Kah hafta sonunda, kah yıllık izinde, kah bayramda her fırsatta.” Sloganıyla çıktıkları bu yolda çok iyi bir ivme kazandılar. Daha çok yurtiçi gezilerine ağırlık veriyorlar. Mütevazi bir çizgide giden çiftimiz takip edilmeye değer.

Gezgin Yogini Burcu Tunca, aslında bir yoga eğitmeni. Hindistanda geçirdiği süre içerisinde farklı türden felsefeleri öğrenmiş. Ruhunda bulunan “gezmek” dürtüsü ile onlarca ülke ve şehir gezmiş. Keşfettiği yerlerde ki kültürleri ve çeşitli bilgileri sitesinde yazmaya devam ediyor.

İnşaat mühendisliği öğrencisi ve müzisyen olan Görkem Yüksel ‘in küçüklükten beri hayalini kurduğu şehirlerdeki gezi notları ve deneyimlerini barındıran kişisel blogu. Seyahat bloglarına farklı bir soluk getirmiş. Gezi yazıları kendi alanında tek ve oldukça kapsamlı. Sadece 22 yaşında ve takip etmeye değer! Onun Görkemli Yollar’ını genç ve güncel bir bakış açısıyla okumanız iyi bir deneyim olacaktır.

— DİĞER SEYAHAT VE GEZİ BLOGLARI —

7.BizevdeYokuz -Duygu ve Bilgehan — https://bizevdeyokuz.com

9.Yolda Olmak-Kemal Kaya — https://yoldaolmak.com

10.Journavel-Neşem Çelikkaya — http://journavel.com

11.Bir Hayalin Peşinde- Deniz Pehlivan — http://birhayalinpesinde.com

12.Gezicini-Sinem — https://gezicini.com/

13. Oitheblog — Öykü ev İdil — http://oitheblog.com

14.Çok Gezen Adam -Osman — https://cokgezenadam.com/

15.Keşfetsek- Ahmet Buğra — http://kesfetsek.com

16.Kutubalığı- Pınar — https://www.kutubaligi.com/

17.Geziyoo Blog -Uğur — https://geziyoo.co/

18. Bujuyollarda -Burcu — https://bujuyollarda.com/

19.Rotasenin-Dilek ve Ekin — http://rotasenin.com

20.Gezi Kumbarası — Duygu ve Merve –http://gezikumbarasi.com

DEVAMI PEK YAKINDA 🙂 …..

Originally published at https://linkbooks.co on October 13, 2020.

Kafa Nereye Bizz oraya sloganıyla çıktığımız bu yolda,bir taraftan bordrolu olarak çalışırken diğer taraftan gezmeye çalışıyoruz >>> https://gezelim.me

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store